IMG2855
O firmie

HANPOL

Głównym kierunkiem działalności Firmy „HANPOL” z siedzibą w Bydgoszczy są garaże blaszane – ich produkcja oraz sprzedaż. Jednak firma, jako wieloletni producent garaży blaszanych, nie poprzestaje na tych realizacjach – swoim Klientom oferuje także inne konstrukcje metalowe. W układzie produkcyjnym ściśle współpracujemy z firmą „Bomstal”, jedną z czołowych form tego typu w Polsce.
Dzięki możliwości szybkiego montażu i braku konieczności uprzedniego przygotowania podłoża, okazują się one konkurencją dla tradycyjnie wykonywanych budowli, którymi bardzo często są murowane garaże. Blaszaki to nie tylko tańsze i szybciej przynoszące oczekiwane zabezpieczenie rozwiązanie, ale również konstrukcje, które ujmują trwałością oraz odpornością względem zróżnicowanych warunków pogodowych.

Niska cena jest tu elementem kluczowym – pozwala sięgnąć po model, który w całości spełnia Państwa oczekiwania.

Firma działa na terenie całej Polski, dowożąc blaszaki w każde wyznaczone miejsce. Współpracujemy z firmami budowlanymi, dostarczając na place budów pomieszczenia gospodarczo-magazynowe niezbędne do rozpoczęcia prac w terenie.

Jesteśmy nie tylko producentem garaży blaszanych, ale także wiat czy zadaszeń używanych na terenie spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych. Wykonywane są one według lokalnych projektów i na indywidualne wymiary. Pomieszczenia magazynowe ponadgabarytowe, hale produkcyjne i inne tego typu pomieszczenia są konstruowane i koordynowane w sposób indywidualny, ustalany zespołowo na linii: projektant -> technolog produkcji -> odbiorca, dla zapewnienia właściwej jakości i dopasowania do szczegółowych potrzeb odbiorcy.

Firma „HANPOL” ciągle poszerza swoją ofertę…
Kierujemy do naszych Klientów nowe, ciekawe propozycje…

Jednym z najnowszych elementów naszej oferty są blachy trapezowe w różnych opcjach kolorystycznych i wymiarowych, jak również profile zimnogięte o różnych kształtach. Wykonujemy je również na zamówienia indywidualne.

Dla naszych Klientów ciekawą propozycją bez wątpienia będą również systemy ogrodzeń segmentowych z blachy trapezowej w ramach np. 2x2m. Zaprojektowane są jako ogrodzenia szybkiego montażu.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom odbiorców, wykonujemy typowe i nietypowe zamówienia Klientów, nie zapominając jednocześnie o względach bezpieczeństwa i trwałości naszych konstrukcji, co doskonale prezentują dostępne w stałej ofercie sprzedaży garaże blaszane.